• Produkt
 • Badania kliniczne
 • Twoje stawy
 • Vademecum wiedzy
 • Napisali o nas
 • Opinie
 • Pytania i odpowiedzi
 • Tel. +48 32 226 65 08 pn-pt 8:30-16:00
  kom. 793 196 111 pn-pt 16:00-18:00

  sob 9:00-13:00

  Produkt

  Dla kogo HYALUTIDIN HC Aktiv?

  Hyalutidin HC Aktiv odpowiedni dla osób w każdym wieku, osób z niedoborem mazi stawowej, dla ludzi aktywnie uprawiających sporty, sportowców profesjonalnych oraz osób narażonych na nadmierne przeciążenia stawów. Zaleca się stosowanie minimalnie jednego opakowania tj 1 litr (30 dniowej porcji) Hyalutidin HC Aktiv raz w ciągu roku.

   

  Czym jest i z czego się składa HYALUTIDIN HC Aktiv?

  Hyalutidin HC Aktiv suplement diety w postaci syropu do picia. Niepowtarzalność naszego produktu polega na uzupełnieniu w stawach dwóch niezbędnych związków naturalnie występujących w organizmie odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie stawów tj. kwasu hialuronowego i chondroityny w postaci kompleksu wzbogaconym witaminą E.

  Kwas hialuronowy uzupełnia niedobory mazi stawowej. Jego silna koncentracja aktywuje organizm do własnej produkcji mazi stawowej.

  Chondroityna jest "materiałem budowlanym" reguluje procesy regeneracji chrząstki stawowej.

  Witamina E nazywana witaminą młodości, jeden z kluczowych antyoksydantów wykazuje silne działanie przeciwzapalne, hamuje procesy starzenia.

   

  Pobierz ulotkę informacyjną

  więcej informacji

  Jak działa HYALUTIDIN HC Aktiv?

  Wyjątkowy kompleks HCK wykorzystując naturalne procesy zachodzace w organizmie przedostaje się przez układ trawienny, do jelita, z którego trafia do krwiobiegu, następnie dostaje się do wszystkich stawów posiadających torebkę stawową. Przechodząc przez błonę stawową kompleks rozdziela się na dwa monokomponenty: kwas hialuronowy i chondroitynę*.

   

   

  Kwas hialuronowy w odpowiedniej koncentracji pobudza receptory chrząstki stawowej do procesu rozmnażania się komórek. Natomiast chondroityna pełni rolę "pożywienia" dla tych komórek. (proces regeneracji chrząstki stawowej). Witamina E zawarta w Hyalutidin HC Aktiv hamuje procesy zapalne.

   

  Dostrzegalność wpływu preparatu na organizm jest czasowo zróżnicowana, m.in. ze względu na stopień zużycia chrząstki stawowej, natężenie w obciążeniu stawów, wiek, zmienne stany pogodowe. Zazwyczaj z końcem czterotygodniowego okresu przyjmowania preparatu, samopoczucie przyjmującego poprawia się, a funkcje aparatu ruchu ulegają poprawie. Odżywienie chrząstki stawowej, łagodzi występowanie dolegliwości.

   

  Uwaga! Mimo, że na rynku znajdują się produkty z kwasem hialuronowym i chondroityną, występują one jako monokomponenty. Badania potwierdzają, że każdy z tych składników nie działa skutecznie jako monokomponent, ale tylko w odpowiednim połączeniu jako kompleks. Takie połączenie zastosowano w HYALUTIDIN HC Aktiv. *Wg META Badań Chondroityna i Glukozamina wykazują takie samo działania jak podczas stosowania Placebo.

   

  Wykres pokazuje tygodniowe zmiany w uzupełnianiu mazi stawowej oraz mobilizację

  organizmu do zwiększenia produkcji kwasu hialuronowego i jednoczesne obniżanie stanu

  zapalnego w stawach podczas spożywania preparatu Hyalutidin HC Aktiv.

   

  Produktu przeszedł badania kliniczne wg Kwestionariusza WOMAC (Western Ontario and McMaster University), przeprowadzone w Niemieckim Ośrodku Transplantacji Chrzastki i Kości / Oddział Ortopedi Klinicznej w Vogelsang-Gommern oraz Uniwersytecie Medycznym Hanoi w Wietnamie. Obecnie na rynku nie ma podobnego produktu w tej formie.

  więcej informacji

  Informacje praktyczne

  Opakowanie zawiera dwie butelki preparatu, 1 litr netto (2 x 0,5 l).

  Uwaga dla diabetyków: 30 ml odpowiada 1,3 WW (wymiennik węglowodanowy).

  Zalecana dzienna porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu 30 ml.

  Opakowanie zawiera dwie butelki preparatu, 1 litr netto (2 x 0,5 l).

  Składniki w zalecanej dziennej porcji do spożycia, tj 30 ml. Roztwór farmakologiczny czystej wody z kwasem hialuronowym i chondroityną – kompleks HCK , substancja czynna w tym HCK 450 mg. Cukier inwertowany pełni funkcję konserwatora. Witamina E w postaci octanu DLalfa tokoferolu 0,015 g (zalecana dzienna ilość wg UE). Substancja konserwująca – sorbinian potasu (E202).

   

  Uwaga dla diabetyków: 30 ml odpowiada 1,3 WW (wymiennik węglowodanowy).

   

  Dawkowanie:

  Zalecana dzienna porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu 30 ml. Zaleca się stosowanie nieprzerwanie przez minimum 30 dni. Stosować doustnie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako sybstytut zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

   

  Sposób przechowywania:

  Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla małych dzieci w temperaturze poniżej 25°C, w suchym i zacienionym miejscu. Opakowanie należy szczelnie zamykać. Nie stosować po upłynięciu daty przydatności do spożycia.

   

   Tabela wartości odżywczych  w 100 ml  w 30 ml
   Wartość energetyczna  820 Kj/195 kcal  246 Kj/58 kcal
   Białka  0,0 g  0,0 g
   Węglowodany  43,3 g  13,0 g
   Tłuszcz  0,0 g  0,0 g

   Witamina E w postaci octanu DL- ala

   tokoferolu - 0,015g.*

   50,0 mg  15,0 mg = 125%*
   Hyaluron-Chondroitin-Komplex  1500,0 mg  450,0 mg

   

  więcej informacji

  Zanim kupisz zapytaj

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
  Wystarczy zadzwonić do nas pod numer:

   

  +48 32 226 65 08

   

  Dowiedz się więcej
  na temat produktu

  dowiedz się więcej

  Twoje stawy
  w dobrej formie

  zobacz film

  Zobacz opinie
  o Hyalutidin

  przejdź