• Produkt
 • Badania kliniczne
 • Twoje stawy
 • Vademecum wiedzy
 • Napisali o nas
 • Opinie
 • Pytania i odpowiedzi
 • Zamów telefonicznie: +48 793 196 111

  pn-pt 8:30-18:00     sob 9:00-13:00

  Hyalutidin HC Aktiv

  Jak chronić swoje stawy

  przed chorobami

  zwyrodnienia stawów?

   

  Artroza należy do grupy chorób reumatycznych. Oznaczenie choroby pochodzi od F. von Millera (1913), który został dotknięty zmianami chorobowymi w strukturze widocznej w anatomicznym preparacie chrząstki. W porównaniu z reumatycznym zapaleniem stawów, w przypadku artrozy chodzi o proces chronicznego zapalenia stawów z utratą lub degradacją chrząstek stawowych i mineralizacją kości. Chroniczne zapalenie, oznacza, że pozostanie na stałe i nie można go mawyleczyć, ale może być leczone. Przyczyny są bardzo liczne i często bardzo różne. Ogólnie rzecz biorąc mówimy o objawach zużycia stawów. W pierwszej kolejności, chorobą jest dotknięta chrząstka stawowa. Stopniowo są „wchłaniane” do współudziału wszystkie struktury mające wpływ na budowę i funkcję stawu, maź stawowa i wewnętrzna błona maziowa stawu – maziówka, jak również zewnętrzna torebka stawowa otaczająca staw, następnie wiązadła i mięśnie.W zasadzie, może być narażony jakikolwiek staw. Jednak szczególnie narażone są stawy, które ponoszą największe obciążenia, takie jak stawy kolan, gdy mówimy o Gonartrozie, stawy biodrowe (Koksartroza), kręgosłupa i kręgów lędźwiowych (Spondyloartroza), mniej w stawach palców rąk (Rizartroza). Ta choroba pojawia sie tez w postaci zapalenia kręgów szyjnych, stawu barkowego, łokciowego i skokowego oraz stawów palców.

  Niepowtarzalność naszego produktu polega na podaniu stawom „zastrzyku bez ukłucia”, tzn. kompleksu kwasu hialuronowego i chondroityny, w postaci syropu. Preparat w łatwo przyswajalny sposób dostaje się do chrząstek stawowych poprzez układ trawienny i krwioobieg.

  Najważniejszą innowacją produktu jest jego płynna  forma  i specjalny łańcuch chemiczny, który wprowadza obie substancje jednocześnie jako kompleks, co gwarantuje wchłanialność do organizmu na poziomie niemal 100%. 

  Druga innowacja polega na tym, że unikalny kompleks kwasu hialuronowego i chondroityny (HCK) pobudza wytwarzanie tych substancji przez Twój organizm, który sam zaczyna produkować maź stawową i odbudowywać chrząstki stawowe. Takie działanie możliwe jest jedynie przy połączeniu obydwu substancji , dlatego HYALUTIDIN HC AKTIV jest tak skuteczny.

  Obecnie na rynku nie ma podobnego produktu w tej formie.

  Płynna formuła preparatu i połączenie HCK zwiększa lepkość mazi stawowej, redukuje procesy zapalne, tłumi tworzenie się mediatorów zapalnych, a tym samym usprawnia Twoje stawy.

  Składniki zawarte w suplemencie są szybko wchłaniane do miejsc wskazujących niedobory   w organizmie.  Preparat nie obciąża układu trawiennego. Zażywanie preparatu  można łączyć z innymi lekami. Brak skutków ubocznych. Nie ma przeciwwskazań do stosowania.

  Mimo , że na rynku znajdują się produkty z kwasem hialuronowym i chondroityną, występują one jako monokomponenty. Badania potwierdzają, że każdy z tych składników nie działa skutecznie jako monokomponent, ale tylko w odpowiednim połączeniu jako kompleks. Takie połączenie zastosowano w HYALUTIDIN HC AKTIV.

  Dostrzegalność wpływu preparatu na organizm jest czasowo zróżnicowana, m.in. ze względu na zmienne stany pogodowe i natężenie w obciążeniu stawów. Zazwyczaj z końcem czterotygodniowego okresu przyjmowania preparatu ciecz stawowa zostaje uzupełniona, a jej funkcje i jakość ulegają poprawie. Następuje odżywienie i regeneracja chrząstki stawowej, a występujące dolegliwości ulegają złagodzeniu lub całkowicie ustają.

   

  zalety produktu     dla kogo


   

   

   

   

   

  Hyalutidin HC Aktiv - suplement diety z zawartością kompleksu kwasu hialuronowego i chondroityny.

   

   

  informacje o produkcie
  (pobierz ulotkę w pdf)

  Produkt stanowi uzupełnienie codziennej diety, a zawarty w nim kompleks HCK produkowany jest wyłącznie z produktów mineralnych i jako suplement diety.

  1 litrowe opakowanie Hyalutidinu (30-dniowa porcja) zawiera komplex HCK (kwas hialuronowy i chondroitynę ), który przy standardowym obciążeniu stawów umożliwi prawidłowe funkcjonowanie organizmu przez cały rok. ZAMÓW

  Zainteresowanych zachęcamy do zakupu preparatu bezpośrednio na naszej stronie internetowej w zakładce zamów on-line lub pod numerem telefonu     793 196 111   oraz w wybranych aptekach na terenie Polski.

  Wysoką skuteczność produktu zbadano na chorych z problemami stawu kolanowego z artrozą II stopnia. Badania były przeprowadzone w Niemczech, w/g kwestionariusza WOMAC (Western Ontario and McMaster University), przy współudziale Szpitala Specjalistycznego w Vogelsang-Gommern

   

  Wzrost wytwarzania kwasu hialuronowego podczas kuracji Hyalutidinem

  Wykres

  Wykres pokazuje mobilizację organizmu do zwiększenia produkcji kwasu hialuronowego i jednoczesne obniżanie stanu zapalnego w chorym stawie podczas spożywania preparatu Hyalutidin HC Aktiv.

   

  Opakowanie:
  Opakowanie zawiera
  dwie butelki preparatu
  1 litr netto (2 x 0,5 l).

   

  Skład:
  kwas hialuronowy i chondroityna – kompleks HCK (roztwór o stężeniu 1.500,0 mg/100ml), cukier inwertowany, witamina E w postaci octanu DL-alfa tokoferolu, substancja konserwująca – sorbinian potasu (E202).

   

  Dawkowanie:
  Zalecana dzienna porcja do spożycia: 30 ml, zaleca się stosowanie przez co najmniej 30 dni bez przerwy (stosować doustnie). Uwaga dla diabetyków: 30 ml odpowiada 1,3 WW (wymiennik węglowodanowy).

   

  Przechowywanie:
  Zaleca się przechowywanie produktu w temperaturze pokojowej w miejscu suchym i nienarażonym na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Po otwarciu butelki spożyć w ciągu 30 dni.

   

  Odpowiedni dla osób w każdym wieku i z różnymi chorobami stawów, takimi jak: choroba zwyrodnienie stawów (CHZS), m.in. zwyrodnienie stawów kolanowych (gonartroza), zwyrodnienie stawów biodrowych (koksartroza), zwyrodnienie stawów kręgoslupa i kręgów lędźwiowych (spondyloartroza), zwyrodnienie stawów w palcach (rizartroza), reumatoidalne zapalenie stawów (RZS)

   

  Dowiedz się więcej
  na temat produktu

  dowiedz się więcej

  Twoje stawy
  w dobrej formie

  zobacz film

  Zobacz opinie
  o Hyalutidin

  przejdź