• Produkt
 • Badania kliniczne
 • Twoje stawy
 • Vademecum wiedzy
 • Napisali o nas
 • Opinie
 • Pytania i odpowiedzi
 • Zamów telefonicznie: +48 32 226 65 08 kom. 793 196 111

  pn-pt 8:30-18:00     sob 9:00-13:00

  Hyalutidin HC Aktiv

  Jak chronić swoje stawy ?

   

  Artroza należy do grupy chorób reumatycznych. Oznaczenie choroby pochodzi od F. von Millera (1913), który został dotknięty zmianami chorobowymi w strukturze widocznej w anatomicznym preparacie chrząstki. W porównaniu z reumatycznym zapaleniem stawów, w przypadku artrozy chodzi o proces chronicznego zapalenia stawów z utratą lub degradacją chrząstek stawowych i mineralizacją kości. Chroniczne zapalenie, oznacza, że pozostanie na stałe i nie można go mawyleczyć, ale może być leczone. Przyczyny są bardzo liczne i często bardzo różne. Ogólnie rzecz biorąc mówimy o objawach zużycia stawów. W pierwszej kolejności, chorobą jest dotknięta chrząstka stawowa. Stopniowo są „wchłaniane” do współudziału wszystkie struktury mające wpływ na budowę i funkcję stawu, maź stawowa i wewnętrzna błona maziowa stawu – maziówka, jak również zewnętrzna torebka stawowa otaczająca staw, następnie wiązadła i mięśnie.W zasadzie, może być narażony jakikolwiek staw. Jednak szczególnie narażone są stawy, które ponoszą największe obciążenia, takie jak stawy kolan, gdy mówimy o Gonartrozie, stawy biodrowe (Koksartroza), kręgosłupa i kręgów lędźwiowych (Spondyloartroza), mniej w stawach palców rąk (Rizartroza). Ta choroba pojawia sie tez w postaci zapalenia kręgów szyjnych, stawu barkowego, łokciowego i skokowego oraz stawów palców.

  Niepowtarzalność naszego produktu polega na podaniu stawom „zastrzyku bez ukłucia”, tzn. kompleksu kwasu hialuronowego i chondroityny, w postaci syropu. Preparat w łatwo przyswajalny sposób nie obciazjąc układu trawiennego poprzez  krwioobieg dostaje się do miejsc gdzie występuje niedobór kwasu hialuronowego i chondroityny

  Najważniejszą innowacją produktu jest jego płynna  forma  i specjalny łańcuch chemiczny, który wprowadza obie substancje jednocześnie jako kompleks, co gwarantuje wchłanialność do organizmu na wysokim poziomie. 

  Druga innowacja polega na tym, że unikalny kompleks kwasu hialuronowego i chondroityny (HCK) pobudza wytwarzanie tych substancji przez Twój organizm, który sam zaczyna produkować maź stawową i wspomaga odbudowę chrząstki stawowej. Takie działanie możliwe jest jedynie przy połączeniu obydwu substancji , dlatego HYALUTIDIN HC AKTIV jest tak skuteczny.

  Obecnie na rynku nie ma podobnego produktu w tej formie.

  Płynna formuła preparatu i połączenie HCK wpływa na lepszą ruchliwość wszystkich stawów, przyczynia sie do redukcji procesów zapalnych.

  Składniki zawarte w suplemencie są szybko wchłaniane do miejsc wskazujących niedobory   w organizmie.  Preparat nie obciąża układu trawiennego. Zażywanie preparatu  można łączyć z innymi lekami. Brak skutków ubocznych. Nie ma przeciwwskazań do stosowania.

  Mimo , że na rynku znajdują się produkty z kwasem hialuronowym i chondroityną, występują one jako monokomponenty. Badania potwierdzają, że każdy z tych składników nie działa skutecznie jako monokomponent, ale tylko w odpowiednim połączeniu jako kompleks. Takie połączenie zastosowano w HYALUTIDIN HC Aktiv.

  Dostrzegalność wpływu preparatu na organizm jest czasowo zróżnicowana, m.in. ze względu na stopień zużycia chrząstki stawowej, natężenie w obciążeniu stawów, wiek, zmienne stany pogodowe. Zazwyczaj z końcem czterotygodniowego okresu przyjmowania preparatu, samopoczucie przyjmującego poprawia się, a funkcje aparatu ruchu ulegają poprawie.Odżywienie chrząstki stawowej, łagodzi występowanie dolegliwości.

   

  zalety produktu     dla kogo


   

   

   

   

   

  Hyalutidin HC Aktiv - suplement diety z zawartością kompleksu kwasu hialuronowego i chondroityny.

   

   

  informacje o produkcie
  (pobierz ulotkę w pdf)

  Produkt stanowi uzupełnienie normalnej diety, a zawarty w nim kompleks HCK produkowany jest wyłącznie z produktów mineralnych.

  Preparat odpowiedni dla osób w każdym wieku, osób z niedoborem mazi stawowej, dla ludzi aktywnie uprawiających sporty, sportowców sportowców profesjonalnych oraz osób narażonych na nadmierne przeciążenia stawów. Zaleca się stosowanie minimalnie jednego opakowania tj 1 litr (30 dniowej porcji) Hyalutidin HC Aktiv raz w ciągu roku. ZAMÓW

  Zainteresowanych zachęcamy do zakupu preparatu bezpośrednio na naszej stronie internetowej w zakładce zamów on-line lub pod numerem telefonu     793 196 111   oraz w wybranych aptekach na terenie Polski.

  Produktu przeszedł badania kliniczne wg Kwestionariusza WOMAC (Western Ontario and McMaster University),przeprowadzone w Niemieckim Ośrodku Transplantacji Chrzastki i Kości / Oddział Ortopedi Klinicznej w Vogelsang-Gommern oraz Uniwersytecie Medycznym Hanoi w Wietnamie

   

  Wzrost wytwarzania kwasu hialuronowego podczas kuracji Hyalutidinem

  Wykres

  Wykres pokazuje mobilizację organizmu do zwiększenia produkcji kwasu hialuronowego i jednoczesne obniżanie stanu zapalnego w chorym stawie podczas spożywania preparatu Hyalutidin HC Aktiv.

   

  Opakowanie:
  Opakowanie zawiera
  dwie butelki preparatu
  1 litr netto (2 x 0,5 l).

   

  Składniki w zalecanej dziennej porcji do spożycia, tj 30 ml.                   
  Roztwór farmakologiczny czystej wody z kwasem hialuronowym i chondroityną – kompleks HCK , substancja czynna w tym HCK 450 mg. Cukier inwertowany pełni funkcję konserwatora. Witamina E w postaci octanu DLalfa tokoferolu 0,015 g (zalecana dzienna ilość wg UE). Substancja konserwująca – sorbinian potasu (E202).

   

  Dawkowanie:
  Zalecana dzienna porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu 30 ml. Zaleca się stosowanie nieprzerwanie przez minimum 30 dni. Stosować doustnie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako sybstytut zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. 

   

  Uwaga dla diabetyków:                                                                                       30 ml odpowiada 1,3 WW (wymiennik węglowodanowy).

   

  Sposób przechowywania:
  Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostepnym dla małych dzieci w tęperaturze poniżej 25°C, w suchym i zacienionym miejscu. Opakowanie nalerzy szczelnie zamykać. Nie stosować po upłynięciu daty przydatnosci do spozycia.

   

   

  Dowiedz się więcej
  na temat produktu

  dowiedz się więcej

  Twoje stawy
  w dobrej formie

  zobacz film

  Zobacz opinie
  o Hyalutidin

  przejdź